• Položka s náhledy

  ALFA TAXI PREŠOV

  Sústredíme sa na prepravu osôb najmä v Prešove a jeho okolí. Sme však pripravení aj na cestu na akúkoľvek adresu v Slovenskej republike, či v zahraničí. Zároveň poskytujeme možnosť dovozu potravín a drobných predmetov priamo do domu, odvoz Vášho vozidla domov (Drinkservis) a kuriérske služby.

 • Položka s náhledy

  TAXI FUN TOPOLCANY

  Ponúkame prepravu osôb osobnými vozidlami a 1+8 miestnym mikrobusom, nielen v meste Topoľčany a jeho okolí, ale aj na vnútroštátne a medzinárodné letiská. Našim zákazníkom garantujeme kvalitný Non-Stop servis. Poskytujeme prepravu osôb a tiež DRINK TAXI.

  Ul. Československej armáda 34, Topoľčany
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  Max LIFE sro: Taxi Trenčín

  Taxislužba, ktorá bezpečne a spoľahlivo dopraví vás alebo zásielku na určené miesto za primerané ceny.Vitajte na stránkach spoločnosti Max LIFE, ktorá prevádzkuje osobnú prepravu so sídlom v Trenčíne.

  Bavlnárska 310/19 911 05 Trenčín
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  IMPULZ TAXI

  Taxislužba Impulz ponúka služby v osobnej preprave osôb. Potrebujete zaviesť na letisko, do práce, školy, k lekárovi… ? Neváhajte nás kontaktovať.Nemôžete šoférovať? Prepravíme Vás aj Vaše auto.

  Banska Bystrica
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  ALA TAXI

  Taxislužba vrámci Žiaru nad Hronom, Slovenskej Republiky,a podľa dohody aj do zahraničia, Dovoz potravín a drobných predmetov do domu, Odvoz Vášho vozidla domov (DRINKSERVIS), Kuriérske služby, Oznámenie približnej ceny jazdy vopred

  Hutníkov 308/29 Žiar nad Hronom 965 01
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  IGOR TAXI GALANTA

  Vozidlá našej taxislužby sú vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.Luxusná osobná a mikrobusová preprava po celom území  Európy.Transport osobnými vozidlami  na Vami určené miesto.Transport mikrobusom, 8+1 miest na sedenie. Kuriérske služby: preprava balíkov, zásielok menších aj väčších rozmerov. Kompletný Letiskový servis, odvoz osôb z hotelov a letísk. Odvoz vášho vozidla ( DRINK TAXI)

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  DRINK CAR TRENČÍN

  Máte oslavu, firemný večierok, alebo neplánované posedenie a vypili ste nejaký ten alkoholický nápoj? Prvá oficiálna Drink služba,ktorá odvezie vás aj vaše auto Drink&Drive, Drink&Go, Drink&Taxik

  palackeho 91101 Trencin
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  TAXI MYJAVA

  NONSTOP TAXISLUŽBA Preprava osôb nielen v Myjave a okolí – nonstop taxi.K dispozícii máme 5 a 9 miestne vozidlá (taxi pre 4 až 8 pasažierov).ŠPECIÁLNE SLUŽBY-Kuriérska a donášková služba, drink taxi (doprava zákazníka a jeho vozidla domov), prenájom vozidla s vodičom, individuálne služby.  

  ul. SNP č. 409/5 907 01 Myjava
  Nehodnoceno