• Položka s náhledy

  ALFA TAXI PREŠOV

  Sústredíme sa na prepravu osôb najmä v Prešove a jeho okolí. Sme však pripravení aj na cestu na akúkoľvek adresu v Slovenskej republike, či v zahraničí. Zároveň poskytujeme možnosť dovozu potravín a drobných predmetov priamo do domu, odvoz Vášho vozidla domov (Drinkservis) a kuriérske služby.

 • Položka s náhledy

  TAXI FUN TOPOLCANY

  Ponúkame prepravu osôb osobnými vozidlami a 1+8 miestnym mikrobusom, nielen v meste Topoľčany a jeho okolí, ale aj na vnútroštátne a medzinárodné letiská. Našim zákazníkom garantujeme kvalitný Non-Stop servis. Poskytujeme prepravu osôb a tiež DRINK TAXI.

  Ul. Československej armáda 34, Topoľčany
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  Max LIFE sro: Taxi Trenčín

  Taxislužba, ktorá bezpečne a spoľahlivo dopraví vás alebo zásielku na určené miesto za primerané ceny.Vitajte na stránkach spoločnosti Max LIFE, ktorá prevádzkuje osobnú prepravu so sídlom v Trenčíne.

  Bavlnárska 310/19 911 05 Trenčín
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  IMPULZ TAXI

  Taxislužba Impulz ponúka služby v osobnej preprave osôb. Potrebujete zaviesť na letisko, do práce, školy, k lekárovi… ? Neváhajte nás kontaktovať.Nemôžete šoférovať? Prepravíme Vás aj Vaše auto.

  Banska Bystrica
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  ALA TAXI

  Taxislužba vrámci Žiaru nad Hronom, Slovenskej Republiky,a podľa dohody aj do zahraničia, Dovoz potravín a drobných predmetov do domu, Odvoz Vášho vozidla domov (DRINKSERVIS), Kuriérske služby, Oznámenie približnej ceny jazdy vopred

  Hutníkov 308/29 Žiar nad Hronom 965 01
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  IGOR TAXI GALANTA

  Vozidlá našej taxislužby sú vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.Luxusná osobná a mikrobusová preprava po celom území  Európy.Transport osobnými vozidlami  na Vami určené miesto.Transport mikrobusom, 8+1 miest na sedenie. Kuriérske služby: preprava balíkov, zásielok menších aj väčších rozmerov. Kompletný Letiskový servis, odvoz osôb z hotelov a letísk. Odvoz vášho vozidla ( DRINK TAXI)

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  DRINK CAR TRENČÍN

  Máte oslavu, firemný večierok, alebo neplánované posedenie a vypili ste nejaký ten alkoholický nápoj? Prvá oficiálna Drink služba,ktorá odvezie vás aj vaše auto Drink&Drive, Drink&Go, Drink&Taxik

  palackeho 91101 Trencin
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  TAXI MYJAVA

  NONSTOP TAXISLUŽBA Preprava osôb nielen v Myjave a okolí – nonstop taxi.K dispozícii máme 5 a 9 miestne vozidlá (taxi pre 4 až 8 pasažierov).ŠPECIÁLNE SLUŽBY-Kuriérska a donášková služba, drink taxi (doprava zákazníka a jeho vozidla domov), prenájom vozidla s vodičom, individuálne služby.  

  ul. SNP č. 409/5 907 01 Myjava
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  TAXI SKALICA

  Naša firma je schopná pri požiadavke vozidlo pristaviť do 10 minút od objednávky.V prípade poruchy vozidla počas prepravy zákazníka garantuje naša firma dopravenie prepravovaných osôb do stanoveného cieľa náhradným vozidlom a to bezodkladne.Jednou z ďalších služieb, ktoré poskytujeme, je odvoz vás aj vášho vozidla.

  Nehodnoceno