Taxi bratislava, taxislužby slovensko, najdi taxi, telefonne čisla taxislužieb, taxi recenzia
 • Položka s náhledy

  CTC TAXI KOŠICE

  CTC TAXI vznikla ako prvá súkromná taxislužba po novembri 1989. V súčasnosti má za sebou takmer štrnásťročnú úspešnú činnosť v oblasti poskytovania taxislužieb a za uvedené obdobie sa jej vďaka snahe o maximálnu spokojnosť svojich klientov podarilo vstúpiť do povedomia ľudí z Košíc a okolia. Svoj pozitívny image si vybudovala vďaka kvalite poskytovaných služieb, spoľahlivým […]

  Rastislavova 93 040 01 Košice
 • Položka s náhledy

  TAXI F - Ivan Farkas

  Vnútroštátna taxi služba, preprava osôb a príručnej batožiny, rozvozy zo svadieb, konferencií a rodinných osláv

  Komenského 486/22 929 01 Dunajská Streda
 • Položka s náhledy

  BOBO TAXI

  Chceš sa odviezť bezpečne v dobrom aute so sympatickým vodičom, ktorý Vás dopraví kdekoľvek v rámci EU za výhodnú cenu ? (mesto / 2eur, mimo mesto / dohodou)

  Ruzomberok
 • Položka s náhledy

  Taxislužba Zvolen | Nonstop Taxi

  Sme nonstop taxislužba vo Zvolene, ktorá sa usiluje o lacnú, kvalitnú a rýchlu prepravu v pohodlí do určeného miesta. Oproti ostatným taxislužbám máme v ponuke viacej aktívnych taxíkov a preto dokážeme prísť omnoho rýchlejšie.

  Námestie SNP 2, Zvolen
 • Položka s náhledy

  A-Taxi Piešťany

  Naša spoločnosť A-Taxi Piešťany Vám ponúka služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy osôb s centrom v Piešťanoch. Prioritou spoločnosti A-Taxi je uspokojiť potreby a požiadavky našich zákazníkov a zabezpečiť pravidelnú, pohodlnú a hlavne bezpečnú prepravu na miesto určenia. Preprava a taxislužba je zabezpečená profesionálnymi vodičmi, s bohatými skúsenosťami a dlhoročnou praxou.

 • Položka s náhledy

  VIP TAXI BB

  VIP Taxi je Banskobystrická taxislužba zložená z vodičov profesionálov. Všetci naši vodiči majú dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a poznajú veľmi dobre naše mesto a okolie. Našim krédom je kvalita, spoľahlivosť, bezpečnosť, slušnosť a presnosť. Okrem bežnej taxislužby ponúkame aj letiskové transfery a zamestnanecké taxi.

  Strieborné námestie 1213/2
 • Položka s náhledy

  TAXI TRANS

  Naša spoločnosť začala svoje pôsobenie v roku 1995 ako osobná taxislužba pod názvom Ján Martiška s pôsobením na území SR, čím sa zaraďuje medzi najstaršie taxi služby v Nitre. Vďaka pozitívnemu rastu v roku 2012 zmenila názov na TaxTrans, spol. s r.o

  Narcisová 32 949 01 Nitra
 • Položka s náhledy

  CITY TAXI NITRA

  Špecifickým znakom našej firmy sú rovnaké vozidlá značky Škoda Octavia a SuperB, ktoré sú určitým štandardom bezpečnosti a spoľahlivosti. Sú označené logom spoločnosti, obchodným menom, cenníkom.Všetci naši vodiči prešli skúškou odbornej spôsobilosti a sú bezúhonní. Nosia odev s logom našej spoločnosti, takže sú jednoducho rozpoznateľní.

  Kmeťkova 2,nitra