• Položka s náhledy

  Prima Taxi Prešov

  Poskytujeme osobnú dopravu v meste za 3€ (dôchodcovia za 2,50€), ale aj mimo neho. Takisto poskytujeme zahraničné transféry za zvýhodnené ceny.

  Prešovská 30, Veľký Šariš
 • Položka s náhledy

  HALO TAXI PREŠOV

  HALO TAXI je najväčšia taxislužba v Prešove. Na trhu služieb pôsobíme viac ako 15 rokov. Ponúkame prepravu osôb v rámci SR aj do zahraničia. Poskytujeme kvalitné služby na vysoko profesionálnej úrovni. Aby sme Vám zabezpečili maximálny komfort, kvalitu a bezpečnosť, pravidelne obmieňame svoj vozový park. Sme tu pre Vás…..

  Volgogradská 13, 08001 Prešov
 • Položka s náhledy

  ALFA TAXI PREŠOV

  Sústredíme sa na prepravu osôb najmä v Prešove a jeho okolí. Sme však pripravení aj na cestu na akúkoľvek adresu v Slovenskej republike, či v zahraničí. Zároveň poskytujeme možnosť dovozu potravín a drobných predmetov priamo do domu, odvoz Vášho vozidla domov (Drinkservis) a kuriérske služby.

 • Položka s náhledy

  ALFA TAXI POPRAD

  Nonstop dispečing – Kvalitné a bezpečné vozidlá v dobrom technickom stave – Vždy čisté vozidlá a interiér – Slušne oblečení vodiči (štandard – košela a nohavice), vždy ochotní s profesionálnym prístupom ku klientom – Pomoc s naložením a vyložením batožiny

  Ludvíka Svobodu 1 058 01 Poprad
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  CITY TAXI POPRAD

  Od nášho vzniku sme si získali už veľa stálych a spokojných zákazníkov a chceme ostať tomuto trendu verní. Odvezieme Vás vždy a všade a hlavne rýchlo a spoľahlivo! Robíme aj roznášku či donášku. V prípade potreby odvezieme aj Vaše auto domov a Vy sa možete ďalej ostať zabávať vo Vašom obľúbenom podniku s priateľmi. Sme […]

  Hviezdoslavová 2 058 01 Poprad
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  EURO COMBI TAXI

  Vďaka rýchlosti, spoľahlivosti a kvalite vybavovania objednávok získala najväčší podiel na prešovskom trhu taxislužieb v množstve denne vybavovaných objednávok. Stala sa tiež najväčšou taxislužbou v Prešove v počte motorových vozidiel zabezpečujúcich taxislužbu.

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  AB TAXI PREŠOV

  Našim nosným produktom je poskytovanie služieb v oblasti prepravy osôb a to už viac ako 18 rokov. Počtom taxikárov a vozovým parkom sa v súčasnosti radíme medzi jednu z najstarších a najväčších v Prešove.

  MASARYKOVA 31 080 01 PREŠOV
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  Nakladne taxi POPRAD

  Ponúkam autodopravu do váhy 1,3t a dlžky 4 metrov. Preprava paletového tovaru, nábytku, nákupov z Kika,Mercury,Asko,Obi,Jysk a pod. Hodinová sadzba v rámci mesta Poprad 10€/hod. Mimo mesta Poprad 10€/hod + 0,4€/km(kilometre sa počítajú tam aj späť). Pri väčšej vzdialenosti cena dohodou. Doplnkový cenník: Stojné navyše 10€/hod Pomoc pri vykládke 10€/hod Viem zabezpečiť pomomocníkov pri stahovaní […]

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  SpeedTaxi

  Prevadzkujeme taxislužbu v Prešove a okoli za skvele ceny.

  Nehodnoceno