• Položka s náhledy

  A-Taxi Piešťany

  Naša spoločnosť A-Taxi Piešťany Vám ponúka služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy osôb s centrom v Piešťanoch. Prioritou spoločnosti A-Taxi je uspokojiť potreby a požiadavky našich zákazníkov a zabezpečiť pravidelnú, pohodlnú a hlavne bezpečnú prepravu na miesto určenia. Preprava a taxislužba je zabezpečená profesionálnymi vodičmi, s bohatými skúsenosťami a dlhoročnou praxou.

 • Položka s náhledy

  TAXI PIEŠŤANY - Peter Baláž

  Preprava na letiská – Bratislava, Viedeň (Schwechat) Transfery, airport, výlety – odvoz hostí zo svadby, z oslavy. Zaručená cena – doklad o zaplatení obsahujúci potrebné údaje, Spoľahlivosť na 1. mieste, Znalosť celej EU, Nonstop , Kvalitné a bezpečné vozidlo v dobrom technickom stave, Vždy čisté vozidlo a interiér, Slušne oblečený vodič, stále ochotný s profesionálnym prístupom

  Dopravná 1 921 01 Piešťany
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  HARI TAXI

  Ponúkame služby osobnej prepravy vozidlami Hari Taxi v Piešťanoch a blízkom okolí ako aj transporty na najbližšie letiská v Bratislave a vo Viedni.

  Vrbovská Cesta 2609/ 86 92101 Piešťany
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  HARITAXI -PIEŠŤANY

  Ponúkame služby osobnej prepravy vozidlami Hari Taxi v Piešťanoch a blízkom okolí ako aj transporty na najbližšie letiská v Bratislave a vo Viedni. Cenu jazdy do okolitých obcí nájdete v cenníku.

  Nehodnoceno