• Položka s náhledy

  Taxislužba Zvolen | Nonstop Taxi

  Sme nonstop taxislužba vo Zvolene, ktorá sa usiluje o lacnú, kvalitnú a rýchlu prepravu v pohodlí do určeného miesta. Oproti ostatným taxislužbám máme v ponuke viacej aktívnych taxíkov a preto dokážeme prísť omnoho rýchlejšie.

  Námestie SNP 2, Zvolen
 • Položka s náhledy

  VIP TAXI BB

  VIP Taxi je Banskobystrická taxislužba zložená z vodičov profesionálov. Všetci naši vodiči majú dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a poznajú veľmi dobre naše mesto a okolie. Našim krédom je kvalita, spoľahlivosť, bezpečnosť, slušnosť a presnosť. Okrem bežnej taxislužby ponúkame aj letiskové transfery a zamestnanecké taxi.

  Strieborné námestie 1213/2
 • Položka s náhledy

  FUN TAXI BB

  Poskytuje klimatizované vozidlá.Momentálne disponujeme autoparkom so 32 vozidlami rôznych značiek.Ponúkame reklamnú plochu na našich vozidlách a dispečingu, ktorý sídli na výstupišti SAD

  29. augusta 41 97401 Banská Bystrica
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  IMPULZ TAXI

  Taxislužba Impulz ponúka služby v osobnej preprave osôb. Potrebujete zaviesť na letisko, do práce, školy, k lekárovi… ? Neváhajte nás kontaktovať.Nemôžete šoférovať? Prepravíme Vás aj Vaše auto.

  Banska Bystrica
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  JO-MA TAXI

  Našou snahou a samozrejme snahou našich vodičov je získať si Vašu dôveru. Chápeme pod ňou seriózny prístup k zákazníkovi, bezpečnú jazdu motorovým vozidlom, príjemný pocit z jazdy a zanechanie dobrého dojmu z poskytovania našej služby. Náš tím sa snaží o spoľahlivé plnenie každodenných úloh a nerobí rozdiely medzi zákazníkmi. Dodržanie temínu objednávky, presnosť a korektnosť sú predpokladom na vybudovanie si vzťahu s našimi zákazníkmi.

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  MAXI-TAXI

  Najlepšie taxi v meste

  Jána Palárika 373/10 Banská Štiavnica
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  PVS TAXI BREZNO

  Sme seriozna a najdlhšie pôsobiaca taxislužba v Brezne.Pred 15timi rokmi sme začali poskytovať naše služby v meste Brezno a vždy sme sa snažili vyhovieť vašim požiadavkam a dopraviť vás do cieľa v dohodnutom čase a hlavne bezpečne a pohodlne.Dakujeme za prejavenú dôveru a úspech ktorý sme dosiahli kôli vám

  Nám. M.R.Štefánika 977 01 Brezno
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  Taxi – Krnáč

  Naša spoločnosť poskytuje NON-STOP TAXI služby, hlavne v mestách Detva a Hriňová.Pre stálych zákazníkov a majiteľov našej vernostnej karty máme príjemné prekvapenie vo forme 5% zľavy pri každom využití našich služieb.Sme tu pre vás a pre vašu spokojnosť spravíme maximum.Pohodlne, bezpečne a rýchlo vás prepravíme kam si poviete

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  EXPRESS TAXI KRUPINA

  Express TAXI Krupina sa venuje preprave v rámci celého Slovenska i do zahraničia. Preprava na letiská : Bratislava, Budapešť, Vieden, Sliač, Praha. Ďalej poskytujem prepravu na rôzne firemné akcie, spoločenské udalosti, svadby, stužkové, koncerty, párty. 

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  SMILE TAXI

  Využite náš profesionálny prístup a vždy ochotný personál. Neustále udržujeme náš štandard.Neváhajte a zavolajte nám! S nami sa vždy odveziete bezpečne, spoľahlivo, za rozumnú cenu.Pôsobíme v meste Lučenec a jeho okolí, samozrejmosťou sú medzimestské jazdy a takisto jazdy do zahraničia, napríklad na letisko Budapešť alebo Viedeň.

  Nehodnoceno