• Položka s náhledy

  TAXI TRANS

  Naša spoločnosť začala svoje pôsobenie v roku 1995 ako osobná taxislužba pod názvom Ján Martiška s pôsobením na území SR, čím sa zaraďuje medzi najstaršie taxi služby v Nitre. Vďaka pozitívnemu rastu v roku 2012 zmenila názov na TaxTrans, spol. s r.o

  Narcisová 32 949 01 Nitra
 • Položka s náhledy

  CITY TAXI NITRA

  Špecifickým znakom našej firmy sú rovnaké vozidlá značky Škoda Octavia a SuperB, ktoré sú určitým štandardom bezpečnosti a spoľahlivosti. Sú označené logom spoločnosti, obchodným menom, cenníkom.Všetci naši vodiči prešli skúškou odbornej spôsobilosti a sú bezúhonní. Nosia odev s logom našej spoločnosti, takže sú jednoducho rozpoznateľní.

  Kmeťkova 2,nitra
 • Položka s náhledy

  AB JOTO LEVICE

  Štandardné služby – NON-STOP prevádzka – Preprava osôb v meste Levice a okolí – Preprava osôb v rámci Slovenskej republiky a zahraničia – Preprava osôb na medzinárodné letiská- Bratislava, Viedeň, Budapešť, Praha… – Rozvoz detí do školy – Zabezpečíme odvoz osôb na: svadby, stužkové a iné udalosti – Objednávková služba na telefón – Zabezpečenie svadobnej […]

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  CAR TAXI LEVICE

  TAXI službu v meste Levice (riadená dispečingom) – Letiskový transfer – limuzíny – mikrobus – Zmluvná preprava – Šoférske služby (odvoz Vášho automobilu) – Svadby, kongresy – Prenájom vozidla s vodičom i bez (iba zmluvným firmám,nie fyzickým osobám) – Urgentné zásielky do 1,5t

  Saratovská 37 934 05 Levice
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  TAXI FUN TOPOLCANY

  Ponúkame prepravu osôb osobnými vozidlami a 1+8 miestnym mikrobusom, nielen v meste Topoľčany a jeho okolí, ale aj na vnútroštátne a medzinárodné letiská. Našim zákazníkom garantujeme kvalitný Non-Stop servis. Poskytujeme prepravu osôb a tiež DRINK TAXI.

  Ul. Československej armáda 34, Topoľčany
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  ZOLI TAXI KOMÁRNO

  Taxi službu vykonávame v meste Komárno, v okolí a po Slovensku, ako aj v zahraničí.Naša firma má tiež povolenie na medzinárodnú taxislužbu.Podľa žiadosti zákazníka zvezieme každého ako taxi, alebo po dohode ako preprava osôb.Taxislužbu vykonávame v meste len osobnými autami, a v okolí a na dlhšiu cestu aj s mikrobusmi.

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  MIRO TAXI NZ

  Ponúkame Vám služby v individuálnej preprave osôb. Našou snahou je poskytovanie kvalitných taxi služieb za priaznivú cenu pre čo najširší okruh zákazníkov. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na kontrolu svojich vodičov a zmluvnú prepravu, obzvlášť na dodržiavanie cien a dokonalú čistotu vozidiel.

  Jeruzalemská 10155/9 94002 Nové Zámky
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  IP TAXI

  Naším klientom zabezpečujeme pohodlnú a hlavne bezpečnú jazdu o ktorú sa starajú naši profesionálne vyškolený vodiči.Pre časte podnety našich stálych zákazníkov či nedávame vernostné zľavy sme pripravili akciu, ktorá verím zaujme nielen ľudí ktorý často využívajú naše služby ale napr. aj tých ktorý chcú niekomu urobiť radosť  a darovať niečo nezvyčajné.

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  SUPER TAXI ZM

  Najlacnejšia taxi služba v Zlatých Moravciach. Preprava v pohodlných 7 miestnych autách s autosedačkou. Rýchla, bezpečná a lacná osobná preprava. Spoľahlivý presun do nemocnice, na letisko alebo na diskotéku.

  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  WEE - TAXI

  Ponúkame: Prepravu osôb, Prepravu psov a mačiek, Drink servis – odvoz aut zákazníka., Uskutočniť nákupy a priniesť ich na určenú adresu, Odvoz až sedem ľudí.

  ul. Fialková 2710/37 95501 Topoľčany
  Nehodnoceno