• Položka s náhledy

  BOBO TAXI

  Chceš sa odviezť bezpečne v dobrom aute so sympatickým vodičom, ktorý Vás dopraví kdekoľvek v rámci EU za výhodnú cenu ? (mesto / 2eur, mimo mesto / dohodou)

  Ruzomberok
 • Položka s náhledy

  MKcar TAXI Žilina

  Výsadami MK CAR TAXI Žilina je spoľahlivosť, presnosť, zodpovedný prístup a promtnosť. Kladieme dôraz na profesionalitu a vysokú úroveň poskytovaných služieb – dbáme o spokojnosť nášho zákazníka.

  Farská 2 010 01 Žilina
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  JP TAXI ŽILINA

  Preprava zákazníkov ako Taxislužba v rámci Žiliny a okolia.Preprava osôb na rôzne párty, menšie svadby a rodinné oslavy.Transfér osôb a batožiny na letiská…

  Veľké Rovné 486 03162 Veľké Rovné
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  LIPTOV TAXI

  Spoločnosť Liptov Taxi s.r.o. je v regióne Liptova novinkou v oblasti poskytovania služieb taxislužby klientom, ktorí hľadajú vysokú kvalitu a nízku cenu. Našim cieľom je plniť želania a požiadavky klientov rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu. A práve táto predstava nás viedla k tomu, aby sme vytvorili jedinečnú taxi službu v Liptove, ktorá uspokojí našich […]

  Kláštorná 989 031 04 Liptovský Mikuláš
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  LUNA TAXI ŽILINA

  Taxi služba Žilina – taxi LUNA poskytuje svojim zákazníkom štandardné služby v oblasti dopravy a prepravy osôb tak osobnými motorovými vozidlami, ako aj mikrobusmi. Nebránime sa poskytnutiu jednorazových dopravných služieb, no participujeme aj pri dlhodobejších spoluprácach.

  Rybníky 957/4 010 01 Žilina
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  EURO TAXI

  Medzimestská a medzinárodná preprava osôb. Vyzdvihnutie klientov podľa vašich požiadaviek a zadania. Vopred dohodnuté a pripravené, čisté vozidlo. Vodič so slušným vystupovaním a plynulou angličtinou.

  Daniela Dlabača 010 01 Žilina, Slovensko
  Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  NAKLADNE TAXI - Žilina, Martin a okolie

  Ponukame prepravu do 3,5 t, stahovanie, rozvoz, likvidaciu nabytku, odpadu a pod. vozidlom Opel Movano s hydraulickou plosinou s objemom 20m3

  Nehodnoceno
 • Nehodnoceno
 • Položka s náhledy

  OuKej TAXI

  Ponúkame Vám služby v individuálnej preprave osôb i zásielok. Našou snahou je poskytovanie kvalitných taxi služieb za priaznivú cenu pre čo najširší okruh zákazníkov. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na kontrolu svojich vodičov a zmluvnú prepravu, obzvlášť na dodržiavanie cien a dokonalú čistotu vozidiel.

  Nehodnoceno